Poznaj system KD i RCP 125 kHz Unique
Technika i auto-moto
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Poznaj system KD i RCP 125 kHz Unique

Monitorowanie aktywności pracowników i zabezpieczanie poufnych informacji w chronionych obszarach, to cel nadrzędny każdej firmy. Pomocne w większych i mniejszych przedsiębiorstwach okazują się nowoczesne systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracowników 125 kHz Unique. System w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem zapewnia w praktyce niczym nieograniczone możliwości, jest także bardzo prosty we wdrożeniu. Kontrolery podłącza się do komputera lub całej sieci kilku urządzeń. Identyfikator w postaci transpondera (brelok lub karta) wzbudza działanie urządzenia, które na podstawie zaprogramowanych instrukcji dokonuje zapisu rekordu w bazie danych i ewentualnie innych czynności.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy system bibinet standard unique 125 kHz

System, dzięki możliwości stworzenia wielu dodatkowych przejść, charakteryzuje się dużymi możliwościami rozbudowy (jest skalowany), dlatego sprawdzi się także w ogromnych przedsiębiorstwach i filiach. Kontroler obsługuje łącznie do 8 przejść i łączy się z serwerem bibinet przy pomocy sieci Ethernet, potrafi zapamiętać do 10 000 identyfikatorów w pamięci wbudowanej, a przy tym na bieżąco buforuje 65 000 ostatnich rejestracji.

Co ważne, kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy system Bibinet Standard Unique 125 kHz zapewnia możliwość pracy off-line i on-line, a także obsługę urządzeń zewnętrznych dzięki wyjściom przekaźnikowym. W większości przedsiębiorstw system bibinet pracuje z drzwiami wejściowymi lub wewnętrznymi, np. dostępowymi do pomieszczeń z wrażliwymi danymi, otwieranymi np. przy pomocy rygli lub elektromagnesów.

Urządzenie pozwala na zabezpieczenie obiektu i monitorowanie przepływu pracowników oraz tworzenie zautomatyzowanych procesów związanych np. z przekroczeniem uprawnień. System KD i RCP 125 kHz Unique umożliwia sygnalizowanie alarmów przez wyjścia tranzystorowe. Dużą zaletą tego systemu jest także możliwość wyposażenia go w dodatkowe moduły we/wy, np. wyświetlacz zegara systemowego lub do obsługi dodatkowych zworek, bram czy kołowrotów.

Wdrożenie oprogramowania bibinet

System KD i RCP 125 kHz Unique wymaga zastosowania autorskiego oprogramowania bibinet, które zapewnia łatwą organizację i rejestrację zdarzeń oraz zarządzanie nimi, a także zdalną rejestrację kontrolerów czy zapisywanie preferencji obejmujących całą sieć. Oprogramowanie składa się z kilku podstawowych aplikacji rozdzielonych na programy użytkowane oraz narzędziowe.

  • Programy użytkowe są przeznaczone między innymi do konfiguracji i eksportowania raportów kontroli dostępu i edycji czasu pracy. Służą także jako programy do podglądu zdarzeń w czasie rzeczywistym, jak i do zapoznania się z aktualnym statusem zatrudnionych w danej firmie.
  • Programy narzędziowe z kolei służą między innymi do eksportu danych do narzędzi zewnętrznych i innych aplikacji, tworzenia baz danych, dodawania kolejnych części składowych sieci, konfiguracji terminali, importowania pracowników z aplikacji czy do konfigurowania węzłów sieciowych bibinet.

System KD i RCP 125 kHz Unique to znakomity wybór do dużych i małych przedsiębiorstw. Jest zorganizowany, pewny i prosty w instalacji, poznaj go z bliska!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Łapacz snów – dodatek do różnych wnętrz
Łapacz snów – dodatek do różnych wnętrz
Jednym z coraz chętniej wybieranych dodatków do domu lub mieszkania jest tzw. łapacz snów. To nic innego jak indiański amulet […]
Z czego składa się klimatyzacja?
Z czego składa się klimatyzacja?
Pośród dostępnych na rynku klimatyzatorów wyróżnia się kilka ich rodzajów: urządzenia wentylacyjno- chłodzące, wentylacyjne chłodząco-ogrzewające oraz systemy kompletnej klimatyzacji. Biorąc […]
Wybieramy przedszkole dla dziecka z niepełnosprawnością
Wybieramy przedszkole dla dziecka z niepełnosprawnością
Posiadanie dziecka z niepełnosprawnością to wcale nie udręka, a wyjątkowa możliwość doznania czegoś, czego zazwyczaj nie mają inni. Takie dziecko […]
Ostatnie wpisy