Markizy do kampera – czy to dobre rozwiązanie?

Markiza do kampera to doskonały sposób na zwiększenie komfortu użytkowania kampera. Ale zanim wybiegniesz i kupisz jedną, powinieneś wiedzieć trochę o nich. Markizy są zazwyczaj reklamowane jako niedroga opcja dodania cienia i prywatności do swojego kampera. Choć z pewnością mogą to zrobić, jest kilka rzeczy, o których należy pomyśleć przed dokonaniem zakupu.

Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy naprawdę potrzebujesz go w ogóle. Niektóre kampery mają wbudowane markizy, które są już zainstalowane. Jeśli tak jest, to prawdopodobnie najlepiej nie dodawać kolejnej, ponieważ może wyglądać tandetnie lub tworzyć zbyt wiele cienia dla Twoich potrzeb. Jeśli Twój kamper nie ma wbudowanej markizy, musisz zdecydować, czy przystawka jest dla Ciebie odpowiednia.

Co oferuje taka markiza?

Najczęstszym rodzajem markizy jest markiza rozwijana ręcznie, którą można rozwinąć, gdy jest potrzebna i zwinąć, gdy nie. Są one zazwyczaj wykonane z lekkiej tkaniny, która zapewnia cień, a jednocześnie pozwala na przepływ powietrza, więc nie robi się zbyt gorąco. Są one również dość łatwe do zainstalowania, choć mogą zająć trochę czasu, jeśli jest to twój pierwszy raz z RV.

Jeśli trudno jest znaleźć markizy, które pasują do Twoich potrzeb, rozważ dodanie jednego samodzielnie. Możesz kupić zestawy online na stronie https://sklep.elcamp.pl/pl/c/Markizy-scienne-i-dachowe/104 lub w sklepie z zaopatrzeniem dla kamperów, a zwykle są one dostarczane ze wszystkimi częściami potrzebnymi do ich zbudowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − 7 =