Jak zintegrować zespół pracowników?

Wielu pracodawców posiadających w swojej firmie dużą grupę pracowników, często boryka się z problemem ich integracji. W ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy jest to niemożliwe, ponieważ zazwyczaj każdy skupia się na swoim zadaniu, a po skończonym dniu wszyscy idą w swoją stronę.Integracja pracowników jest bardzo ważna, ponieważ nie zintegrowany zespół to zespół mniej efektywny. Warto więc spróbować szybko zintegrować naszych pracowników, organizując im luźne spotkanie firmowe.

Kiedy najlepsza pora?

Najlepszym czasem na zorganizowanie firmowego spotkania integracyjnego jest oczywiście weekend. Możemy zorganizować je pod pretekstem na przykład dobrych wyników za dany kwartał, czy po prostu innej okazji związanej na przykład z jakimś jubileuszem. Ważne, by takie spotkanie było zorganizowane w sposób właściwy.

Warto wynająć catering na spotkanie firmowe w Poznaniu, który zapewni wyjątkowo smaczne jedzenie i odpowiednie napoje. Jeżeli wszystko będzie właściwie przygotowane, zrobimy duże wrażenie na naszych pracownikach, co sprawi, że zyskamy u nich jeszcze większy szacunek.

Podczas takiego spotkania musimy też zadbać o właściwe nagłośnienie sali na której będzie się ono odbywało. Najważniejsza jest jednak atmosfera. Powinna być ona luźna i kojarzyć się z dobrą zabawą, a nie z firmowymi sprawami.

Jeśli uda nam się stworzyć przyjemną atmosferę, nasze spotkanie z pewnością zostanie zapamiętane przez pracowników jako bardzo udane, co wpłynie na lepszą jakość ich dalszej pracy w naszej firmie. Przykładową ofertę na organizację takiego eventu można sprawdzić na http://catering.werandafamily.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *