Co może przydać się podczas jazdy na skuterze?

Co może przydać się podczas jazdy na skuterze?

Tuningi, przeróbki skutera pozwalają na uatrakcyjnienie naszego pojazdu. Możliwości ulepszenia skutera jest wiele, od niewinnych naklejek aż do sportowych tłumików. Pomiędzy znajdą się neony na podwozie, zastąpienie żarówek diodami led a nawet zamontowanie termometra, pokazującego temperaturę bloku napędowego oraz otoczenia. Ulepszenia ta przydadzą nam się podczas jazdy. Dzięki żarówką led będziemy bardziej widoczni na drodze, natomiast termometr będzie nas informował o tym, czy blok napędowy się nie przegrzewa. Nie można zapomnieć o tłumiku sportowym do skutera, dzięki któremu nasz skuter nabierze nowego charakteru poprzez uzyskanie większej mocy oraz bardziej rasowego dźwięku. 

Jakie są przydatne gadżety dla kierowcy?

Czas zadbać również o siebie. Zacznijmy od kasku, który możemy ulepszyć poprzez zamontowanie daszku, założenie folii przyciemniającej a także wymianę szyby na tęczową. Kolejny element to rękawice, które zwiększą komfort jazdy, będą chronić nasze dłonie przed wilgocią oraz zapewnią bezpieczeństwo, dzięki ochraniaczom na palcach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo warto zainwestować w ochraniacze absorbujące uderzenia. 

Dodatki, które sprawią, że nasz wygląd będzie niepowtarzalny oraz dodadzą nam charyzmy to chusty oraz kominiarki. Chusty oprócz walorów upiększających posiadają również ochronne. Wiatr, mróz, deszcz a także słońce nie przeszkodzą nam już w jeździe skuterem. Kominiarki termoaktywne pozwalają na odprowadzanie potu w ciepłe dni oraz ułatwiają zakładanie oraz zdejmowanie odzieży motocyklowej np. kasku. Takie dodatki można znaleźć na https://www.czesci-moto.pl/k624,dla-ciebie-odziez-chusty-kominiarki.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *