Jak wiosną urozmaicić strój?
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wiosną urozmaicić strój?

Po długich, szarych, zimowych miesiącach, wszyscy tęsknią za słońcem i żywszymi kolorami. Mamy więcej energii, przyroda budzi się do życia a dzień staje się coraz dłuższy. Warto to wykorzystać. Komponując wiosenne stylizacje, zastanówmy się, w jaki sposób możemy ożywić nasz strój. Najprościej jest postawić na wesołe. żywe barwy i różnokolorowe dodatki.

Jednymi z najpopularniejszych, wiosennych dodatków są czapki z daszkiem. Te bardziej sportowe i miejskie, z zabawnymi napisami lub ciekawymi grafikami. Na https://kabak.com.pl/ można je dostać w ciekawych wzorach. Świetnie sprawdzają się również torebki, biżuteria i koszulki z kreatywnymi, wyrazistymi nadrukami.

Nie bój się wyróżniać z tłumu

Nie ma nic złego w zwracaniu na siebie uwagi, jeżeli robimy to w sposób, który wywołuje uśmiech na twarzach innych ludzi. Ciekawy wiosenny strój może poprawić dzień zarówno tobie, jak i osobom, które będziesz mijać na ulicy. Podczas tworzenia kolorowych stylizacji koniecznie pamiętajmy o wesołych skarpetkach. Są one najprostszym sposobem na przełamanie nudnych, modowych schematów. Bez obaw możemy je łączyć ze spodniami długości 7/8 lub krótkimi spódniczkami albo spodenkami.

Obudźmy swoją kreatywność. Zabawne napisy, przerobione ubrania (np. z lumpeksów lub pochodzące sprzed kilku sezonów), błyszczące dodatki i wielobarwne ozdoby do włosów. Wiosną liczy się kolor i pomysłowość. Można np. spróbować monochromatycznych stylizacji w wyrazistym kolorze. Jeżeli natomiast nie chcemy szaleć aż tak, możemy. kupić sobie złoty lub srebrny ciuch i połączyć go z neonowymi dodatkami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jakie akcesoria zaopatrzyć się przed wycieczką w stylu ekstremalnym?
W jakie akcesoria zaopatrzyć się przed wycieczką w stylu ekstremalnym?
Survivale, biwaki czy polowania – co łączy wszystkie te zajęcia? Są stworzone dla osób, które szukają silnych przeżyć, nie boją […]
Jak zapewnić rybom akwariowym odpowiednie warunki do życia?
Jak zapewnić rybom akwariowym odpowiednie warunki do życia?
Żeby rybki w akwarium czuły się jak przysłowiowa ryba w wodzie, trzeba zapewnić im takie warunki, o jakie w ich […]
Catering dietetyczny – dlaczego jest tak popularny?
Catering dietetyczny – dlaczego jest tak popularny?
Catering dietetyczny staje się coraz bardziej popularną opcją dla osób, które chcą schudnąć. Niezależnie od tego, czy stosujesz się do […]
Ostatnie wpisy