Jak wiosną urozmaicić strój?
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak wiosną urozmaicić strój?

Po długich, szarych, zimowych miesiącach, wszyscy tęsknią za słońcem i żywszymi kolorami. Mamy więcej energii, przyroda budzi się do życia a dzień staje się coraz dłuższy. Warto to wykorzystać. Komponując wiosenne stylizacje, zastanówmy się, w jaki sposób możemy ożywić nasz strój. Najprościej jest postawić na wesołe. żywe barwy i różnokolorowe dodatki.

Jednymi z najpopularniejszych, wiosennych dodatków są czapki z daszkiem. Te bardziej sportowe i miejskie, z zabawnymi napisami lub ciekawymi grafikami. Na https://kabak.com.pl/ można je dostać w ciekawych wzorach. Świetnie sprawdzają się również torebki, biżuteria i koszulki z kreatywnymi, wyrazistymi nadrukami.

Nie bój się wyróżniać z tłumu

Nie ma nic złego w zwracaniu na siebie uwagi, jeżeli robimy to w sposób, który wywołuje uśmiech na twarzach innych ludzi. Ciekawy wiosenny strój może poprawić dzień zarówno tobie, jak i osobom, które będziesz mijać na ulicy. Podczas tworzenia kolorowych stylizacji koniecznie pamiętajmy o wesołych skarpetkach. Są one najprostszym sposobem na przełamanie nudnych, modowych schematów. Bez obaw możemy je łączyć ze spodniami długości 7/8 lub krótkimi spódniczkami albo spodenkami.

Obudźmy swoją kreatywność. Zabawne napisy, przerobione ubrania (np. z lumpeksów lub pochodzące sprzed kilku sezonów), błyszczące dodatki i wielobarwne ozdoby do włosów. Wiosną liczy się kolor i pomysłowość. Można np. spróbować monochromatycznych stylizacji w wyrazistym kolorze. Jeżeli natomiast nie chcemy szaleć aż tak, możemy. kupić sobie złoty lub srebrny ciuch i połączyć go z neonowymi dodatkami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Żurawie budowlane – małe maszyny do wielkich zadań
Żurawie budowlane – małe maszyny do wielkich zadań
Małe żurawie budowlane bardzo często charakteryzują się silnikami elektrycznymi, przez co nie powodują one dużego zanieczyszczenia powietrza. Co więcej, ich […]
Co powiesić na ścianie, by wnętrze stało się ciekawsze?
Co powiesić na ścianie, by wnętrze stało się ciekawsze?
Aranżacja wnętrza nigdy nie jest tak prosta, jakby się mogło nam z początku wydawać. Tak naprawdę wielu z nas ma […]
Gdzie sprawdzą się firanki na metry?
Gdzie sprawdzą się firanki na metry?
Firany potrafią nadać charakteru nie tylko wybranym pomieszczeniom, ale przez to także całemu mieszkaniu czy domowi. W sklepach znajdziemy różne […]
Ostatnie wpisy