Jak urządzić nowoczesny ogród w eleganckim stylu?

Nowoczesny ogród zaprojektowany w eleganckim stylu może stanowić doskonałe miejsce do odpoczynku i spędzania w nim wolnych chwil razem z bliskimi osobami. Jak jednak połączyć pasującą do reszty posesji nowoczesność z nieco klasyczną elegancją? W naszym artykule postaramy się przedstawić kilka użytecznych rad.

Podświetlane donice – przykład nowoczesnej elegancji

Niewątpliwe, duże donice dodadzą każdemu ogrodowi klasycznego i eleganckiego szyku. Niekoniecznie jednak będą dobrze wpisywały się w mocno nowoczesne klimaty. Sytuację tą możemy całkowicie odmienić, wykorzystując w naszym ogrodzie podświetlane donice wykonane z mniej klasycznego materiału lub prezentujące jakieś niecodzienne formy geometryczne. Taki niecodzienny mariaż klasyczności z nowoczesnością z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających właścicieli przydomowych ogrodów.

Leżaki basenowe – meble również mogą stanowić element dekoracji ogrodu

Nawet mały basen, doskonale wpisuje się w nowocześnie zaprojektowany przydomowy ogród. Basen, a więc i leżaki basenowe, które naszym zdaniem mogą stanowić dodatkowy, ciekawy element wyposażenia ogrodu. Oczywiście, nie mówimy tu o kupionych w markecie, plastikowych meblach, a o nieco bardziej nowoczesnych w formie, designerskich, wykonanych na przykład z drewna.

Podsumowując, do przydomowego ogrodu, nawet małym kosztem można wprowadzić elementy eleganckiej nowoczesności. Doskonałymi przykładami takich ogrodowych, nowocześnie eleganckich dodatków mogą być donice podświetlane i lekko futurystyczne leżaki basenowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + dwadzieścia =