Jak wykończyć kuchnię?

Remont kuchni za Tobą i przyszedł czas na wykończenie wnętrza? Samo wstawienie mebli nie wystarczy, by zadbać o przytulny charakter aranżacji. Istotne znaczenie mieć będą detale.  Jak wykończyć kuchnię i co zrobić, żeby podkreślić jej wyraz?

Meble kuchenne pod lupą

Dobrym pomysłem na aranżację kuchni będzie szczegółowe wykończenie mebli, które staną w pomieszczeniu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na meble na wymiar, a może zamówisz komplet w standardowym rozmiarze, samodzielnie zatroszcz się o detale. Na http://www.elwi.pl/ znajdziesz uchwyty i gałki meblowe, które świetnie uzupełnią styl wnętrza. W przypadku nowoczesnych kuchni dobrze sprawdzą się uchwyty krawędziowe, z kolei wnętrza rustykalne świetnie wykończy gałka inspirowana kołatką, czy uchwytem z kredensu. Koniecznie zatroszcz się też o fronty mebli! Dobrze, by pasowały one do przewodniego motywu kolorystycznego kuchni.

Odrobina światła nie zaszkodzi

Duże znaczenie w wykończeniu wnętrza będzie miało oświetlenie. W przypadku mebli kuchennych możesz pozwolić sobie na zamontowanie wąskiej taśmy LED, która będzie doświetlać blaty lub zawartość szuflad. Dobrze, byś zdecydował się na światło sterowane pilotem. Dzięki temu samodzielnie ustawisz temperaturę, natężenie, a nawet kolor podświetlenia. Jeśli Twoje meble kuchenne nie są przystosowane do montażu taśmy LED dokup dedykowane im profile. Przyczepione do szafek i blatów ułatwią późniejsze poprowadzenie lampek i ich stabilny montaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *