Ciekawe pomysły na akcesoria ozdabiające dom

Całościowy remont wymaga wiele czasu oraz pieniędzy. Jeśli chce się jedynie odświeżyć swoje wnętrze i nadać mu nowego charakteru, wystarczy zainwestować w nowe dodatki.

Ozdoby naścienne

Przyjęło się sądzić, że jeśli ozdoba wisząca na ścianie, to koniecznie musi to być obraz. To absolutnie nieprawda! Istnieje wiele możliwości. Dla wystrojów wnętrz utrzymanych w stylu boho lub loftowym, świetnie sprawdzą się makramy; naścienne plecionki, ręcznie wykonywane ze sznurków. Do wnętrz bardziej nowoczesnych, można zdecydować się na drobne wzory tworzone ze świateł led. Najnowszym trendem są zaś dekoracje trójwymiarowe. Są odpowiednie zarówno dla pokojów dziecięcych, jak i salonów i sypialni osób dorosłych, wszak dostępnych wariantów jest bardzo wiele,, co można sprawdzić, przeglądając asortyment na https://ipicasso.pl/papercraft-3d-modele/dekoracje-scienne/.

Jak odmienić wnętrze chcąc pozostawić ukochane obrazy?

 Często zdarza się, że chce się odmienić charakter wnętrza, lecz istnieje obawa, że ukochane obrazy nie będą już pasowały do wystroju. Należy pamiętać, że zawsze istnieje opcja wymiany samej ramy do obrazu! Odpowiednio dobrana nada ulubionemu pejzażowi czy portretowy nowego charakteru, oraz pomoże wkomponować go do wnętrza. Można zdecydować się jedynie na „odświeżenie” ramy, wybierając podobną do obecnie posiadanej, ale również można zdecydować się na kompletnie odmienną i pozwolić obrazowi wybrzmieć nowym tonem. Niezależnie od wybranego stylu, odpowiednią ramę można znaleźć na https://ipicasso.pl/ramy-do-obrazow/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *