Wybór prysznica marzeń

Prysznic to bardzo praktyczny element wyposażenia łazienki. Wielu konsumentów rezygnuje z zajmującej dużo miejsca i nieergonomicznej wanny. Wybierają natomiast funkcjonalny brodzik z konglomeratu, idealnie wpisujący się w wystrój nowoczesnej łazienki. Ciekawą alternatywą są także wnęki prysznicowe i głębokie brodziki. W tak szerokiej ofercie każdy zainteresowany klient znajdzie produkt dla siebie.

Prysznic w duchu minimalizmu

Jeszcze nie tak dawno prysznice w polskich łazienkach były wyposażone w mniej lub bardziej głębokie brodziki. Obecnie coraz częściej zastępowane są one przez prostsze, bardziej minimalistyczne projekty. Znajdują się wśród nich wspomniane brodziki z konglomeratu, wnęki prysznicowe oraz modele z oddzielną od reszty pomieszczania jedynie taflą szkła lub ścianą z tworzywa sztucznego. Ciekawym rozwiązaniem jest też narożna kabina Huppe 90×90. Sprawdza się zarówno w małych, jak i nieco większych łazienkach

Brodzik wciąż na czasie

W asortymencie producentów bez trudu znajdzie się także prysznice z głębokim brodzikiem. Takie modele wybierane są głównie przez rodziców małych dzieci, które lubią zażywać kąpieli, a także konsumentów robiących pranie ręczne w brodziku. Raczej niewskazane są one osobom starszym oraz mającym problemy ze stawami.

Wybór prysznica marzeń powinien być podyktowany w pierwszej kolejności walorami praktycznymi. Owszem, kabina powinna się prezentować estetycznie i być wpisana w wystrój pomieszczenia. Kluczowe znaczenie ma jednak funkcjonalność w codziennym użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *