Triki na tanie RTV i AGD

Niestety porządny sprzęt RTV i AGD dla nowego mieszkania to wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Ale jest kilka trików, które pozwoli na kupienie dobrego sprzętu w równie dobrej cenie i wcale nie chodzi tu o rzeczy używane. Okazuje się, że można zaoszczędzić nawet do 70% kupując taki sprzęt w odpowiednim miejscu, a nie w pierwszym lepszym sklepie z elektroniką, który znamy.

Outlety

W każdym większym mieście można znaleźć RTV i AGD outlet. Do takich sklepów trafiają meble i sprzęt elektroniczny z końcówek serii. Są to wartościowe, nowe, nieuszkodzone produkty, ale na przykład zostały tylko po jednej sztuce, więc w normalnym sklepie ciężko byłoby je sprzedać. Dlatego też trafiają do outletu, gdzie przeceniane są nawet o 70%. W takim właśnie miejscu można nabyć świetny sprzęt RTV/AGD w niskiej cenie.

Rabat na sprzęt z wystawy

Zdarza się też, że zostaje w sklepie ostatnia sztuka na wystawie, ale nie trafi ona do outletu, tylko zostanie sprzedana w sklepie. O taki towar można się targować. Zazwyczaj na sprzęcie powystawowym RTV czy AGD można dostać nawet kilkanaście procent rabatu. Zwykle takie modele RTV czy AGD nie były używane nawet do demonstracji. Po prostu stały na wystawie, mogły się lekko przebarwić, czy ktoś przechodząc mógł je zarysować.

Promocje i przeceny sezonowe

W dużych, sieciowych sklepach można trafić też na promocje sezonowe. Jednak warto przez jakiś czas sprawdzać ceny danego sprzętu, ponieważ może się okazać, że tuż przed promocją była zawyżona, aby potem ten sam produkt sprzedać w cenie promocyjnej, która nie jest aż tak atrakcyjna jakby się mogło wydawać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *