Torby dla bizneswoman

Kobiety spełniające się zawodowo w biznesie muszą nosić stroje zgodne z obowiązującym dress codem, a także rozmaite dodatki charakteryzujące się formalnym stylem oraz elegancją. Jednym z takich elementów jest torebka, która powinna posiadać stonowany kolor i klasyczny design. W tej roli znakomicie sprawdzi się z pewnością aktówka wykonana z naturalnej skóry z dwiema pojemnymi komorami, kilkoma schowkami i praktycznym suwakiem. Modne egzemplarze można znaleźć i zamówić na https://sklep.wojewodzic.com.pl/damskie-aktowki-skorzane.

Wysoka funkcjonalność to priorytet

Wspomniana we wstępie aktówka to rodzaj prostokątnej i sztywnej torby służącej do przenoszenia zarówno ważnych dokumentów, jak i drobnych akcesoriów elektronicznych, portfela, kosmetyków, kluczy czy przyborów do pisania. W większości standardowych modeli zmieści się również bez problemu laptop z ekranem 13 lub 15-calowym. Tego rodzaju konstrukcja odznacza się najwyższym stopniem formalności, dlatego doskonale nadaje się na spotkania z kontrahentami i klientami.

Drugą polecaną torebką dla bizneswoman jest wersja klasyczna o zwiększonej pojemności, wykonana z naturalnej skóry, wyposażona w wygodny uchwyt i pasek na ramię, a ponadto utrzymana w stonowanej kolorystyce (beż, ciemne i jasne odcienie brązu, czerń, granat itp.). Jest to wprost idealny wybór na co dzień, bo nadaje się do przenoszenia choćby plastikowych lunchboxów z posiłkami. Z kolei na firmowe spotkania i koktajle odbywające się wieczorową porą optymalną opcją wydaje się być niewielka, elegancka torebka kopertowa z lakierowanej skóry (np. czarna, bordowa lub ciemnozielona).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *