Piżama – czy może być piękna i wygodna równocześnie?

Każdego wieczoru zrzucamy z siebie dzienną stylizację, idziemy do łazienki i bierzemy szybki prysznic lub relaksującą kąpiel. I co dalej? Trzeba uszykować się do spania. Zmyć resztki makijażu, posmarować ciało balsamem, ubrać piżamę… Tylko jaką? Która będzie wygodna, ale nie będziemy wyglądać w niej jak w worku? Czy połączenie komfortu z atrakcyjnością jest możliwe?

Dobra piżama to podstawa!

Przeciętny człowiek spędza ok. 25 lat swojego życia na spaniu. Całkiem sporo prawda? Skoro aż tyle czasu spędzamy w łóżku, dlaczego nie zadbać o idealny strój. Mężczyźni mają dużo łatwiejsze zadanie w tej kwestii. Zazwyczaj po prostu stawiają na bokserki lub bawełniane szorty piżamowe. Kobiety stają przed dużo trudniejszym wyborem. Często przed snem musimy zadecydować czy założymy coś atrakcyjnego czy wygodnego. Postawić na materiał bawełniany czy jednak wybrać satynowy? Na szczęście producenci bielizny nocnej wyszli naprzeciw kobiecym wymaganiom i stworzyli niesamowite połączenie, w którym każda kobieta będzie czuć się wygodnie i jednocześnie pięknie.

Piżama z koronką to zestawienie, które już teraz podbija rynek. Szeroka gama kolorów i wzorów sprawia, że niemal wszystkie kobiety są w stanie znaleźć swój ideał. W ostatnim czasie coraz większy szał robią koronkowe komplety. Składają się one z krótkich spodenek lub dopasowanych majtek oraz luźniejszej koszulki. Są idealnym przykładem połączenia kobiecości z superkomfortem. Czy są odpowiednie dla każdego typu figury? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 11 =