Jak zmienić swój wizerunek i jeszcze na tym zarobić?

Czasem przychodzi taki moment, gdy chcemy zmienić coś w swoim wyglądzie. Zastanawiamy się jak przejść metamorfozę i często stawiamy na odwiedzenie fryzjera. Nowa fryzura to chyba najszybsza zmiana w wyglądzie, którą możemy zrobić, ponieważ przykładowo, stracenie na wadze wymaga poświęcenia sporej ilości czasu i dużego wysiłku, a na zmianę stylu ubierania się i odzieży, którą mamy w szafie, również potrzeba czasu.

Zmień fryzurę i zarób na tym!

Czy to w ogóle jest możliwe? Oczywiście. Niejedna firma potrzebuje naturalnych włosów do tworzenia peruk i doczep, a także do przedłużania oraz zagęszczania włosów. W takim razie za ile pieniędzy można sprzedać własne włosy? Ceny zazwyczaj różnią się w zależności od firmy, koloru włosów oraz ich stanu i długości. Niektóre przedsiębiorstwa nie przyjmują farbowanych włosów.

Weźmy pod uwagę markę Hair Majesty Studio. Dolicza ona +10% za blond, a za włosy farbowane odlicza – 50% regularnej ceny. Ustalone kwoty wahają się od 2 000 złotych za kg do 5 000 złotych za kg, wszystko w zależności od długości włosów. Im dłuższe, tym więcej można za nie dostać. Ponadto, powyżej 70 cm cena jest do negocjacji. Najkrótsze włosy, które można sprzedawać tej firmie mają długość 40 cm. Należy oczywiście pamiętać, że każda firma ma inne wymagania. Zazwyczaj na stronach online są zawarte wszystkie niezbędne informacje. Z niektórymi firmami oferującymi takie usługi można umówić się na ścięcie włosów, a w przypadku innych, sami musimy obciąć włosy. Na każdej stronie internetowej zajmującej się skupem, powinna znajdować się informacja jak to zrobić poprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *