Jak wybrać etui na iPADA i iPHONE?

Każdy posiadacz sprzętu Apple zdaje sobie sprawę z tego, jak kosztowny był to sprzęt. Chcąc zapewnić sobie przyjemność korzystania z urządzeń tej marki przez jak najdłuższy czas, możemy wyposażyć się w odpowiednie etui, które uchronią telefon czy tablet przed potencjalnymi uszkodzeniami. Odpowiednio dobrane, będą zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale jednocześnie upiększać klasyczną obudowę. Aby Warto wiedzieć, jakimi kryteriami kierować się przy ich zakupie.

Kupując etui, dobierz je do swoich potrzeb

Wybierając etui na telefon iPad Mini najważniejsze jest to aby etui było odpowiednio dopasowane. Przed jego zakupem, należy upewnić się, do jakiego modelu jest przeznaczone. W przypadku iPada Mini, dostępne numery modeli to A1432, A1454 i A1455. W celu jego określenia możemy spojrzeć na etykietę w dolnej częściej obudowy widocznej po jej odwrocie. Z kolei etui na telefon iPhone X będzie pasować, jeśli zostało oznaczone jako przeznaczone dla tego modelu właśnie.

Jeśli wiemy już, które etui powinniśmy wybrać, możemy przystąpić do kierowania się swoimi gustami i preferencjami. Producenci etui stawiają na to, aby etui były dostępne w różnorodnych stylach, kolorach, a jednocześnie zapewniały bezpieczeństwo i były użyteczne. W standardowej ofercie najczęściej znajdziemy etui o wyglądzie portfela, modele minimalistyczne usprawniające chwyt wykonane z silikonu czy wytworzone z prawdziwej skóry pokrowce. Stawiając na bezpieczeństwo i zapobiegnięcie możliwej usterce, dobrze sprawdzą się etui wykonane z poliwęglanu i termopoliuretanu. Ciekawą propozycją jest etui wyposażone w otwór na kartę płatniczą lub dla kobiet – zdobione brokatem i elementami na kształt biżuterii. Zarówno etui na telefon iPhone X, jak i iPad Mini, powinno być lekkie i dobrze wyprofilowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *