Czy druk plakatu w środku nocy jest możliwy?

Żyjemy w czasach ciągłego pośpiechu, terminów, zadań „na wczoraj” lub „na już”, w których wszystko jest priorytetem. Niejednokrotnie, poprzez natłok obowiązków zdarza się nam zapomnieć o pewnych rzeczach, na przykład by wydrukować istotny dokument w kolorze na następny dzień, podczas gdy dysponujemy jedynie domową drukarką czarno-białą, a o samym zadaniu przypominamy sobie w środku nocy, mając zaledwie kilka godzin na jego wykonanie. Nierealne? Nie do końca.

Coraz częściej pojawiają się punkty druku 24h, w których to skorzystanie z kolorowej drukarki w środku nocy nie jest niczym nadzwyczajnym i nieosiągalnym. Tego rodzaju miejsca mają to do siebie, że całodobowo świadczą nawet tak skomplikowane usługi jak druk plakatu czy wizytówek. Jeśli następnego dnia z samego rana jedziemy do klienta, oddalonego setki kilometrów, a wieczorem zdaliśmy sobie sprawę, że skończyły nam się wizytówki – nic straconego. Co istotne – zlecenia wykonania druku możemy dokonać osobiście, mailowo czy nawet za pomocą specjalnych aplikacji (wówczas odbierzemy wydruk o wygodnej dla nas porze). Dzięki temu oszczędzamy czas i przede wszystkim nerwy.

Punkty druku 24h zyskują na popularności nie tylko w środowisku biznesowym, ale również akademickim (studenci często odkładają realizację projektów zaliczeniowych na ostatnią chwilę i niejednemu z nich taka placówka nie raz uratowała awans na kolejny semestr). Często korzystają z nich również osoby pracujące do późna (po godzinie 18:00 większość punktów druku jest zamykana). Jeśli więc należysz do którejś z opisanych grup i potrzebujesz natychmiast zlecić druk plakatu, wizytówki czy zdjęcia – nic straconego – wystarczy wyszukać w Internecie najbliższy punkt druku 24h.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *