W jakich ubraniach osoby puszyste będą czuć się w pełni komfortowo?

Odpowiednia odzież może sprawić dużą różnicę w tym, jak się czujesz. Jeśli czujesz, że nie możesz oddychać, lub twoje ciało boli, lub nie masz energii, aby zrobić to, co chcesz zrobić, nadszedł czas, aby zmienić swoją garderobę.

Poniżej kilka wskazówek dotyczących wyboru ubrań, które działają dla osób puszystych:

Odpowiedni wybór tkanin i materiałów

Wybieraj tkaniny, które są miękkie i elastyczne. Mieszanki poliestrów, takie jak jersey i spandex są do tego świetne. Nawet jeśli nie są one wykonane z naturalnych włókien, czują się jak one!

Unikaj ubrań z drapiącymi metkami lub szwami

Zawsze możesz odciąć metki i odwrócić na drugą stronę przed praniem, aby nie było szwów na zewnątrz ubrania.

Dopasowane wyglądają lepiej

Dopasowane ubrania są bardziej pochlebne niż luźne, ponieważ pokazują krzywizny i minimalizują wybrzuszenia. Jeśli jednak nie czujesz się w niej komfortowo, nie będzie ona również dobrze wyglądać. Wybierz więc to, co najlepiej pasuje – niekoniecznie to, co najlepiej wygląda na wieszaku! Jeśli spódnica jest ciasna w talii, ale wszędzie indziej jest wygodna, spróbuj zmniejszyć rozmiar zamiast zwiększyć (lub odwrotnie).

Jeśli Twój biust jest większy niż przeciętny, wybierz bluzki z szerszymi ramiączkami lub z talią empire, aby nie ciągnęły się w poprzek.

W razie problemów z odnalezieniem i weryfikacją odzieży dla osób puszystych sklep internetowy z modą plus size to właściwy kierunek, aby rozpocząć poszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − siedem =