Przydatne gadżety do ogrodu, które posłużą nie tylko dzieciom

Nic tak nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak piękna pogoda. Aby jeszcze pełniej cieszyć się z chwil w ogrodzie, warto zadbać o wyposażenie go w ciekawe gadżety. Powinny one dostarczyć rozrywki zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Do tej kategorii zdecydowanie należy trampolina. Jest to przyrząd, na widok którego zwariuje każdy maluch, ale z którego z powodzeniem mogą też korzystać dorośli. Wybierając trampolinę, warto postawić na sprawdzonych producentów. Wysoką jakością i bezpieczeństwem cechują się artykuły marki Jumpi.

Aktywny wypoczynek w ogrodzie

Przy odrobinie pomysłowości nawet niewielka przestrzeń może zamienić się we wspaniały plac zabaw. Ciekawym rozwiązaniem jest piaskownica stolik. Można ją spokojnie przemieszczać, więc palące słońce nie będzie już problemem w czasie zabawy. Do tego, kiedy dziecko znudzi się lepieniem babek z piasku, może dzięki kilku prostym ruchom usiąść przy stoliku i pobawić się klockami, narysować portret mamy lub wspólnie z rodzicami zagrać w ulubioną grę planszową.

Dla osób spragnionych aktywnej rozrywki świetnym gadżetem będzie ogrodowy basen wzbogacony o zestaw pistoletów na wodę. Dzięki nim zarówno dzieci, jak i dorośli przeprowadzą epicką i odświeżającą batalię. W upalny dzień będzie to wspaniała rozrywka oraz doskonały sposób na wysoką temperaturę. Zapaleni sportowcy z pewnością chętnie też rozegrają mecz badmintona dzięki rozkładanej siatce lub strzelą kilka goli do dmuchanej bramki. Dla spragnionych odpoczynku niezłym pomysłem jest też umieszczenie w ogrodzie hamaka lub huśtawki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *