Nie obawiaj się zabiegu – jakimi narzędziami posługuje się kosmetyczka?

Mimo dużej popularności zabiegów kosmetycznych nie każda z pań decyduje się na wizytę u specjalisty. W przypadku jednych kobiet jest to wynikiem przyjętego stylu życia, inne z kolei obawiają się, że zabiegi w gabinetach kosmetycznych zwyczajnie będą boleć. Nic dziwnego, ponieważ rzut okiem na wykorzystywane w nich narzędzia może przyprawiać o gęsią skórkę! Pokażemy Ci jednak, że nie ma się czego bać.

U podologa z uśmiechem na twarzy

Zadaniem specjalistów pracujących w gabinetach kosmetycznych jest taka troska o ciało pacjentów, by ci nie odczuwali dyskomfortu zarówno w czasie zabiegu, jak i po jego wykonaniu. W przypadku podologów narzędzia, z których ci korzystają, powinny być bez zastrzeżeń zarówno pod względem sterylności jak i ich stanu – przestarzały sprzęt zawsze budzi wątpliwości. Nie ma jednak powodów do obaw!

Widząc w gabinecie takie przedmioty, jak te: https://sklep.ileopard.pl/cazki-ortonyksyjne-zebate-z-okraglym-szpicem-pcv-1,3,10255,10231 nie trzeba uciekać w popłochu. Cążki ortonyksyjne służą bowiem do precyzyjnego kształtowania klamer ortonyksyjnych. Te metalowe narzędzia są dodatkowo poddawane sterylizacji, co jest w zasadzie oczywistością.

Łagodzenie bólu

Zdarza się jednak, że już w momencie wizyty u specjalisty pacjent zmaga się z bolesnymi dolegliwościami. Również w tym przypadku w rękach kosmetyczek, podologów i nie tylko znajduje się zbawienne rozwiązanie! Chodzi o opatrunek Ligasano, a więc kolejne z narzędzi niezbędnych w pracy gabinetów dbających o zdrowie i pielęgnujących ciało. Opatrunek ten nie tylko pomaga w gojeniu się ran, czy likwidowaniu owrzodzeń, lecz także pozwala radzić sobie z bólem powstałym z powodu odcisków, czy wrastających paznokci. Gołym okiem widać, że zabiegów w gabinetach kosmetycznych nie trzeba się obawiać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *