Księga gości – niezapomniana pamiątka z ceremonii ślubnej

Ślub, to wyjątkowe wydarzenie w życiu człowieka. Chcesz, żeby tego dnia wszystko było dopięte na ostatni guzik, a jego wspomnienia towarzyszyły Tobie i Twojej drugiej połówce już do końca życia. Służyć mogą temu nie tylko zdjęcia i film z ceremonii oraz wesela, ale także przygotowanie księgi gości.

Życzenia prosto z serca

Zdjęcia czy film z wesela są ciekawym i wesołym elementem. Często można na nich wychwycić różne zabawne sytuacje, których nie sposób było dostrzec w trakcie hucznej zabawy. Księga gości spełnia tu zupełnie inną rolę. Każdy znajomy, który uczestniczył w ceremonii lub weselu zostawia w niej wpis z życzeniami dla pary młodej. Dzięki temu wszystko jest dobrze uwiecznione, a także daje możliwość gościom powiedzenia tego, o czym zapomnieli w trakcie tradycyjnego składania życzeń. W końcu, zazwyczaj następuje to bezpośrednio po ceremonii w kościele lub urzędzie i chwilę przed weselem. Jest dużo ludzi, każdy się spieszy i życzenia są zazwyczaj dość ogólne i pospieszne. W księdze gości każdy może się wykazać i napisać dokładnie to co czuje – prosto z serca.

Pamiątka już na zawsze

Kiedy już minie zabawa weselna i nadejdzie czas na normalne, zwykłe życie, warto od czasu do czasu przypomnieć sobie o tych niezwykłych chwilach. Przeglądając życzenia i wpisy w księdze gości na pewno niejednokrotnie można się wzruszyć. Warto taką księgę schować i zostawić na pamiątkę. W przyszłości na pewno będzie można ją pokazać dzieciom i wnukom. To piękny zwyczaj, który wciąż zyskuje na popularności. Jeśli więc chcesz posiadać naprawdę wartościową sentymentalnie pamiątkę ze ślubu, taka księga będzie znakomitym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *