Kamper jako alternatywa dla samolotu

Najczęściej jako środek transportu podczas zagranicznych wojaży, wybierany jest samolot, ponieważ gwarantuje szybkie przedostanie się do wybranego kraju. Istnieje jednak wyjątkowo ciekawa alternatywa w postaci kampera, czyli profesjonalnego pojazdu kempingowego wyposażonego w szereg udogodnień uprzyjemniających podróżowanie. Jest to rozwiązanie polecane w szczególności ludziom bojącym się latać i preferującym długie wyprawy z całą rodziną. 

Kompleksowe wyposażenie to kwestia podstawowa

Podróżowanie za granicę kamperem jest wprost idealną opcją dla osób żądnych wrażeń. Kluczowe znaczenie ma jednak wybranie odpowiedniego modelu, który zapewni nam optymalne warunki w zakresie komfortu oraz bezpieczeństwa. W przypadku kilkuosobowej rodziny pożądany jest stosunkowo duży kamper posiadający minimum trzy miejsca do spania (najlepiej łóżka), strefę kuchenną (z butlą gazową, lodówką, zlewozmywakiem, stolikiem i niewielkimi krzesłami), toaletę chemiczną (z prysznicem) system klimatyzacyjny, a także spory zbiornik na czystą wodę.

Dodatkowo przydadzą się takie elementy, jak: pojemny bagażnik, kilka schowków w przedniej części samochodu, akumulator rozruchowy do odpalania silnika, pompka do kół, porządna instalacja elektryczna o napięciu 12 V, automatyczna skrzynia biegów (zapewni lepsze kierowanie), nowoczesna kamera cofania oraz wytrzymałe zawieszenie z precyzyjną regulacją twardości. Oczywiście wnętrze pojazdu musi być czyste i ergonomiczne, zwłaszcza jeśli wybieramy się za granicę z małymi dziećmi. Profesjonalna wypożyczalnia kamperów działa w niemal każdym dużym mieście naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 8 =