Jaki prezent sprawić miłośnikowi technologii?

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym magicznym okresie roku z okazji pierwszej gwiazdki wręczamy sobie nawzajem różnorodne prezenty – zazwyczaj ich rozpakowywanie odbywa się po uroczystej kolacji wigilijnej. Jeśli ktoś z naszych bliskich jest wielkim miłośnikiem nowoczesnych technologii, to powinniśmy koniecznie wybrać dla niego podarunek związany bezpośrednio z tą tematyką. W niniejszym artykule zostanie przedstawionych kilka ciekawych pomysłów.

Innowacyjne rozwiązania to gwarancja uśmiechu na twarzy

Wybór konkretnego prezentu dla osoby żywo zainteresowanej nowinkami technologicznymi nie sprawi nam większych kłopotów, ponieważ na rynku znajdziemy mnóstwo wartościowych rzeczy z tej kategorii. Do najbardziej popularnych zaliczamy choćby powerbank przeznaczony do ładowania smartfona w razie braku dostępu do gniazdka (najlepiej o pojemności minimum 10 000 mAh), poręczny czytnik e-booków, mobilny głośnik bluetooth oferujący potężny dźwięk oraz estetyczny smartwatch na rękę, czyli inteligentny zegarek pełniący rolę monitora aktywności fizycznej (ściśle współpracujący z telefonem).

Warto również zdecydować się na konsolę do gier działającą zarówno autonomicznie, jak i po podłączeniu do telewizora. Oprócz tego na uwagę zasługuje z pewnością gniazdko typu smart pokazujące poziom zużycia prądu poszczególnych urządzeń RTV i AGD.

Jeśli ktoś dysponuje natomiast znacznie większą kwotą pieniędzy, to może z powodzeniem podarować miłośnikowi technologii quadrocopter, zwany potocznie dronem. Jest to zdalnie sterowany pojazd latający, który pozwala na nagrywanie filmów i robienie zdjęć z lotu ptaka. Mnóstwo funkcjonalnych modeli zróżnicowanych cenowo można znaleźć w ofercie takiej jak np.: https://www.drony.net/category/quadrocoptery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *