Kinkiety do sypialni – skąd wzięła się na nie moda? Sprawdzają się?
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kinkiety do sypialni – skąd wzięła się na nie moda? Sprawdzają się?

Lampy ścienne są bardzo uniwersalne. Możesz umieścić je w dowolnym miejscu na swoich ścianach, w zależności od tego, jak chcesz je wykorzystać. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć atmosferę relaksu, to umieszczenie lampy ściennej z odpowiednią żarówką i o niewielkim natężeniu obok łóżka, pomoże Ci to osiągnąć.

Lampy obecnie to podstawa

Kryjące się pod inną nazwą lampy ścienne do sypialni, czyli kinkiety do sypialni, od dawna są elementem wystroju wnętrz. Są popularne z kilku powodów, m.in. potrafią stworzyć poczucie intymności i ciepła. Najnowsze projekty są również praktyczne – zintegrowane porty USB pozwalają na ładowanie smartfona lub tabletu podczas snu.

Dostępne w niesamowitej ilości stylów i wzorów kinkiety do sypialni, to świetny sposób, aby dodać trochę dodatkowego światła, które pozwoli Ci poczytać książkę, lub przeglądać internet przed spaniem z mniejszym prawdopodobieństwem pogorszenia wzroku.

W rzeczywistości, wiele osób, które mają problemy ze snem, odkrywa, że posiadanie lampki nocnej przy łóżku pomaga zrelaksować im się, co analogicznie ułatwia zasypianie.

Jakie żarówki do lampki nocnej?

Istnieje wiele różnych rodzajów żarówek, które możesz zastosować w swojej lampce nocnej. Możesz wybierać spośród żarówek żarowych i LED-owych, które polecamy, po halogenowe i fluorescencyjne.

Diody LED (light-emitting diode) to popularna i najkorzystniejsza dla wzroku opcja dla lampek nocnych. Są to małe, kompaktowe lampki, które nie nagrzewają się tak jak tradycyjne żarówki. Mają też dłuższą żywotność – nawet do 100 000 godzin!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie awarie elektryczne występują najczęściej?
Jakie awarie elektryczne występują najczęściej?
Awarie elektryczne są powszechne i mogą się zdarzyć w każdej chwili. Najczęstszą awarią elektryczną jest przeciążenie obwodu. Dzieje się tak, […]
Trzy powody, dla których warto mieć w domu klimatyzację
Trzy powody, dla których warto mieć w domu klimatyzację
Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w prywatnym domu. Takie rozwiązanie ma bowiem wiele […]
Wymarzony prysznic – krok po kroku
Wymarzony prysznic – krok po kroku
Prysznic to obecnie rozwiązanie bardzo popularne w polskich łazienkach. W znacznym stopniu wyparł on wanny. Przekonał też do siebie właścicieli […]
Ostatnie wpisy