Jak wyglądać nieszablonowo na każdej okazji?

Szyk znad Tamizy

Czy zwróciłaś kiedyś uwagę, jak elegancko i dostojnie prezentują się Angielki? Na co dzień gustują w klasycznych, idealnie dopasowanych stylizacjach, natomiast od święta wybierają zjawiskowe, czasem nieco ekscentryczne kreacje, które jednak zawsze zgodne są z regułami dobrego smaku. Angielki często łączą swoje stylizacje z wyrafinowanymi dodatkami, a najpopularniejsze z nich są kapelusze wizytowe.

Przywracamy kapelusze do łask

Sklep internetowy https://allure.com.pl/slubne/ jest miejscem, gdzie znaleźć możemy nakrycia głowy, których nie powstydziłaby się żadna modna Brytyjka. Toczki, kapelusze i fascynatory wykonane z dokładnością i artyzmem zachwycą każdą kobietę, która pragnie czarować nieszablonowym wyglądem. Kapelusze od zawsze kojarzyły się z elegancją i wytwornością. Chociaż współcześnie straciły na popularności, nic nie stoi na przeszkodzie, by odświeżyć tę piękną tradycję i zacząć używać kapeluszy nie tylko na wyjątkowe okazje.

Kreatywność i fantazja

Kapelusze kojarzą się przede wszystkim z ważnymi ceremoniami, takimi jak ślub, pogrzeb, czy urodziny seniora rodu. Warto jednak puścić wodze fantazji i założyć kapelusz także na przyjęcie koktajlowe lub… na randkę! Nasza ozdoba nie musi być obszerna, ani posiadać dużego ronda. Wystarczy, że pojawimy się w zalotnym toczku albo niewielkim, uroczym kapelusiku, a na pewno zrobimy oszałamiające wrażenie na zgromadzonych. Co więcej, urok kapeluszy doceni z pewnością każda lubiąca modowe eksperymenty panna młoda. Przecież welon to nie jedyne, co może ozdobić głowę przyszłej żony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *