Jak budować najlepiej więź z drugą osobą?

Jeśli chcesz zbudować relację z drugą osobą, musisz mieć jakiś sposób, aby to zrobić. Nie możesz po prostu podejść do kogoś i zacząć rozmawiać; musi istnieć jakiś fundament tej rozmowy. A fundamenty te będą różne, w zależności od tego, jakiego rodzaju relacji oczekujesz.

Wspólne zainteresowania

Jeśli chcesz nawiązać przyjaźń, najlepszym sposobem na jej zbudowanie są wspólne zainteresowania. Być może masz z tą osobą wiele wspólnego – może oboje lubicie baseball, hokej, anime, gotowanie lub czytanie komiksów. Ale nawet jeśli nie macie wspólnych zainteresowań, wciąż istnieją sposoby na nawiązanie więzi z ludźmi, którzy nie mają wspólnych zainteresowań. Na przykład, jeśli ktoś lubi grać w szachy, to może zainteresuje go gra w szachy z innymi ludźmi, którzy lubią grać w szachy! Zawsze to mogą być inne rodzaje gier, które można znaleźć choćby pod adresem https://grawrelacje.pl/, które wyniosą Waszą relację na inny poziom! Albo jeśli ktoś lubi gotować, może zainteresuje go dołączenie do klubu lub forum internetowego, gdzie będzie mógł dzielić się przepisami i zadawać pytania dotyczące technik gotowania!

Przysługa za przysługę

Można też budować relacje, wyświadczając sobie nawzajem przysługi i prosząc o nie później (lub odwrotnie). Jeśli ktoś potrzebuje pomocy przy wprowadzaniu się do nowego mieszkania, a jego stary współlokator pomógł mu wprowadzić się do starego mieszkania dwa lata temu, teraz będzie odpowiedni moment, by się odwdzięczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =