Basen ogrodowy całoroczny – co warto wiedzieć?

Baseny ogrodowe to świetny sposób na wprowadzenie basenu do domu bez konieczności martwienia się o konserwację i środki chemiczne. Bardzo popularna jest idea basenu całorocznego, dzięki któremu można cieszyć się wodą przez cały rok. Baseny te są instalowane na ziemi, zwykle z wkładką i jakimś systemem pomp, aby utrzymać świeżą i czystą wodę. Mogą być używane do wszelkiego rodzaju rzeczy, od relaksu w słońcu do gry z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli myślisz o zainstalowaniu jednego, oto kilka rzeczy, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru dla Twoich potrzeb:

Pokrywa basenu 

Jest to jedna z najważniejszych rzeczy dla każdego właściciela basenu, ponieważ utrzymuje zanieczyszczenia z wody i chroni przed wzrostem glonów. Dobra pokrywa utrzyma również zwierzęta (takie jak szopy) z dala od Twojego basenu!

Kosz skimmerowy lub głowica próżniowa 

To kolejne ważne narzędzie do utrzymania basenu w czystości – utrzyma liście i inne zanieczyszczenia z dala od filtra, które mogą spowodować jego zatkanie lub uszkodzenie z czasem. Najlepsze z nich są wyposażone w silnik elektryczny, więc są łatwe w użyciu!

Automatyczny system podawania środków chemicznych 

Pomaga on w utrzymaniu równowagi chemicznej w sposób automatyczny, poprzez dodawanie kolejnych porcji w razie potrzeby, zamiast ręcznego dodawania ich każdego dnia.

Jeśli chcesz stać się jego posiadaczem, to koniecznie sprawdź witrynę internetową, aby poznać szczegóły: https://laghetto.pl/prywatne/baseny-naziemne/baseny-ogrodowe/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 11 =