Aktywne wakacje – postaw na kursy w gronie pasjonatów sportów wodnych
Wypoczynek
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Aktywne wakacje – postaw na kursy w gronie pasjonatów sportów wodnych

Zastanawiasz się, jak aktywnie spędzić wakacje? Nuży Cię zwiedzanie, oglądanie i leżakowanie? Pragniesz przygody, ruchu, zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności? Wspaniale! Mamy coś dla Ciebie.

Nauczymy Cię kitesurfingu od podstaw. Dzięki nam przełamiesz kolejne bariery i wypłyniesz na morze, by razem z innymi zapaleńcami cieszyć się latem na najwyższych obrotach. Rozpoczniesz hobby w gronie nowych ludzi, którzy będą zarażać Cię swoim zamiłowaniem do deski i latawca.

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia ani góry pieniędzy

Pewnie myślisz sobie, że musi to być dość kosztowny zabieg, by wdrożyć się do takiej dziedziny jak kitesurfing Szkolenie, które oferujemy, jest nie tylko jednym z najtańszych na rynku, ale również nie wymagamy jakiegokolwiek sprzętu. Wystarczy, że zabierzesz kąpielówki czy inny strój do pływania i ręcznik. Latawce, deski, trapezy czy pianki – wszystko Ci zapewnimy, abyś jak najłagodniej wszedł czy weszła na tę nową drogę.

Jeżeli już masz za sobą doświadczenia związane z pływaniem na desce, być może zechcesz rozpocząć kurs na wyższym poziomie, ale jeśli jesteś osobą początkującą, polecamy zakup megapakietu, który poprowadzi Cię krok po kroku przez każdy z poziomów zaawansowania, który charakteryzuje kitesurfing. Szkolenia w naszej ofercie skonstruowane są tak, abyś zakończył czy zakończyła je jako samodzielny surfer.

Pozbędziesz się strachu, przełamiesz swoje ograniczenia, przeżyjesz niezapomnianą przygodę i rozwiniesz nowe hobby, które otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości spędzania czasu. Pokochasz to!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaplanować rozmieszczenie wyposażenia w łazience, aby wszystko tworzyło spójną całość?
Jak zaplanować rozmieszczenie wyposażenia w łazience, aby wszystko tworzyło spójną całość?
Łazienka jest bez wątpienia jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu czy mieszkaniu. Spędza się w niej codziennie sporo czasu, […]
Jak dostać się na studia w Anglii?
Jak dostać się na studia w Anglii?
Na studia w Anglii aplikować można na parę sposobów. Przede wszystkim, musimy być jednak pewni tego działania. Studiowanie w tym […]
Na jakie szkolenia może wysłać nas pracodawca?
Na jakie szkolenia może wysłać nas pracodawca?
W przeszłości istniała tylko garstka możliwości szkoleniowych dostępnych dla pracodawców i pracowników. Dziś istnieją setki opcji szkoleniowych dostępnych dla jednych […]
Ostatnie wpisy