Zabawa w ogrodzie pod okiem rodzica

Dzieci uwielbiają tworzenie różnego rodzaju schronów i baz, które jeszcze do niedawna powstawały w warunkach domowych z wykorzystaniem krzeseł i koców. Współczesna oferta sklepów z zabawkami proponuje bogaty wybór akcesoriów do zabawy wewnątrz pomieszczeń, jak i na podwórku.

Jedną z popularnych zabawek “na zewnątrz” jest namiot ogrodowy dla dzieci, który pozwala przenieść się w świat wyobraźni, a co najważniejsze, spędzać czas na świeżym powietrzu. Nawet rozkładanie produktu może być źródłem świetnej zabawy zarówno dla rodziców, jak i ich pociech. Nowoczesna konstrukcja namiotów nie wymaga dodatkowych narzędzi ani umocnień. Montaż jest szybki i intuicyjnie prosty, dzięki czemu od momentu rozpakowania zabawki do rozpoczęcia zabawy mija zaledwie parę minut. Podobnie sytuacja wygląda w odwrotnej kolejności, kiedy trzeba spakować namiot i schować go do opakowania do następnego użycia.

Prostsze niż sądzisz

Rozkładanie każdego namiotu rozpoczynamy od wyjęcia materiału z opakowania. Wszystkie namioty rozkładamy w ten sam sposób, choć poszczególne modele mogą się od siebie różnić (wielkością ścianek, długością lub dodatkowymi elementami, np. tunelem). Złożony na płasko domek otwieramy złączonymi ściankami na zewnątrz, po czym wyciągamy w swoją stronę następne ścianki. Najprostszy model jest w ten sposób gotowy do użytku. Aby złożyć domek, należy wrócić do pozycji wyjściowej, składając ścianki boczne do środka. Następnie skręcamy krótsze krawędzie elastycznego materiału do środka.

Oferty namiotów oraz innych zabawek podwórkowych można znaleźć pod poniższym linkiem: https://www.runo.sklep.pl/45-rowerki-trojkolowe-dla-dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *