Jakie złącza powinien posiadać współczesny laptop biznesowy?
Technika i auto-moto
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie złącza powinien posiadać współczesny laptop biznesowy?

Nowoczesne laptopy biznesowe posiadają szereg złączy. Złącza to fizyczne interfejsy, które umożliwiają podłączenie komputera do innych urządzeń i akcesoriów.

Złącze USB Typ-C

Jest to odwracalne złącze, które można podłączyć z każdej strony. Zastępuje ono wszystkie inne złącza w laptopie i pozwala na zwiększenie prędkości transferu danych i ładowania między urządzeniami.

Port Thunderbolt 3

Najnowsza wersja tego złącza ma przepustowość 40 Gb/s, co jest więcej niż wystarczające dla zewnętrznych kart graficznych i szybkich dysków półprzewodnikowych.

Port HDMI

Ten standard wyjścia wideo jest przystępny, szeroko dostępny i łatwy w użyciu. Dla większości ludzi jest wystarczająco dobry do codziennych zadań, takich jak oglądanie filmów lub granie w gry, ale jeśli chcesz obsługiwać 4K lub planujesz grać, możesz potrzebować dedykowanej karty graficznej.

Port Ethernet

Możesz uzyskać przewodowe połączenia internetowe w większości miejsc w dzisiejszych czasach, ale nadal są one przydatne podczas podróży po hotelach lub gdy nie ma żadnego Wi-Fi w pobliżu, takich jak lotniska lub kawiarnie. Jeśli nie potrzebujesz jednego, to zawsze można podłączyć laptopa do kabla Ethernet za pomocą adaptera w razie potrzeby.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przygotować się do badania wzroku?
Jak przygotować się do badania wzroku?
Istnieje wiele sposobów na przygotowanie się do badania wzroku. Może to być zwiększenie ilości czasu spędzanego na świeżym powietrzu, upewnienie […]
Jakiego typu sprzęt rehabilitacyjny można wyróżnić na rynku?
Jakiego typu sprzęt rehabilitacyjny można wyróżnić na rynku?
Starzenie się naszego społeczeństwa powoduje, że coraz większe znaczenie ma sprzęt rehabilitacyjny oraz wszelkiego typu urządzenia, których celem jest pomoc […]
Jakie elementy mogą wpływać na wygodę korzystania z mebli kuchennych?
Jakie elementy mogą wpływać na wygodę korzystania z mebli kuchennych?
Meble kuchenne ze względu na to, że będziemy korzystać z nich bardzo często, powinny być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. […]
Ostatnie wpisy