Jak dobrać rozmiar bielizny?

Bielizna to nie tylko nieodłączny element garderoby każdego człowieka, ale w przypadku pań także sposób na to, by w prosty i efektowny sposób dodać sobie pewności siebie i poczuć się pięknie i kobieco. Nawet wtedy, gdy jest skryty pod warstwą ubrań, seksowny komplet bielizny potrafi zdziałać cuda. Oprócz posiadania walorów estetycznych, musi być on również idealnie dopasowany do sylwetki swojej właścicielki. Czym kierować się podczas wybierania rozmiaru? Na co zwracać uwagę, by uniknąć pomyłki?

Odpowiednie przygotowanie

Zanim wybierzesz się do sklepu lub dokonasz zakupu przy pomocy Internetu, właściwie się do tego przygotuj. Będziesz potrzebowała kilku konkretnych informacji, jednak bez obaw! Z łatwością je zdobędziesz. Aby sięgnąć po bieliznę we właściwym rozmiarze, chwyć za centymetr i zmierz obwód swojej talii w jej najwęższym miejscu, trzymając miarkę dość luźno. Wynik zapisz i to samo powtórz z obwodem bioder. Uzyskane w ten sposób dane posłużą do określenia rozmiaru majtek.

Następnie można przejść do biustonosza. Zmierz obwód pod biustem, zaciskając centymetr dość ciasno ale tak, by wciąż można było przy tym normalnie oddychać. Kolejnego pomiaru dokonujemy w najszerszym miejscu biustu, a na koniec określamy rodzaj miseczki. Dopiero teraz możemy zająć się robieniem zakupów, porównując wymiary z tabelami udostępnianymi przez producentów i na ich podstawie podejmując decyzję. Z interesującymi i doskonale wykonanymi kompletami damskiej bielizny można zapoznać się na stronie https://figlarnyaniolek.pl/25-komplety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *