Co można zorganizować w hotelowej restauracji?

Imprezy rodzinne w hotelowej restauracji

Jeszcze do niedawna restauracje hotelowe obsługiwały wyłącznie gości danego hotelu. Obecnie coraz częściej świadczą swoje usługi również osobom z zewnątrz, pragnącym zorganizować imprezę rodzinną. Tego rodzaju zorganizowane imprezy stanowią dla wielu placówek doskonałe źródło dodatkowego dochodu.

W hotelowych restauracjach odbywać się mogą jubileusze, urodziny, a nawet chrzty, komunie czy wesela. Klienci chętnie korzystają z usług takich podmiotów ze względu na jakość obsługi oraz walory smakowe serwowanych posiłków. Nie bez znaczenia jest również możliwość zapewnienia noclegu dla zaproszonych gości. Jest to szczególnie ważne w przypadku takich imprez jak wesela, na które zjeżdżają się osoby z różnych, czasem bardzo odległych miejscowości.

Spotkania firmowe, konferencje

Wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę “restauracja Poznań”, można się łatwo przekonać, że hotelowe restauracje chętnie organizują także wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, imprezy integracyjne lub konferencje. Zazwyczaj organizator ma możliwość ustalenia menu i wybrania, w jakich godzinach mają być serwowane posiłki.

W zależności od budżetu organizatora, kuchnia przygotować może mniej lub bardziej wyszukane menu. Znakomita obsługa oraz znakomity smak serwowanych potraw sprawia, że coraz więcej klientów biznesowych korzysta z tego rodzaju usług.

Niewątpliwym atutem hotelowych restauracji jest zwykle znakomita lokalizacja oraz dostępność miejsc parkingowych dla zaproszonych gości. Oferuje to m.in. Andersia Hotel.  Wszystkie te zalety w połączeniu z elastycznością oferty sprawiają, że w hotelowej restauracji można zorganizować praktycznie każdą imprezę lub uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *