Papeteria ślubna – jakie dodatki się do niej wliczają?
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Papeteria ślubna – jakie dodatki się do niej wliczają?

Ślubna papeteria jest pierwszą rzeczą, którą zobaczą Wasi goście i jest ona ważnym elementem nadającym ton Waszemu dniu. Wasza papeteria ślubna powinna odzwierciedlać to, jak chcecie, aby wyglądał Wasz ślub – od marzycielskiego motywu dzikich kwiatów do czegoś bardziej stonowanego i klasycznego.

Ważne jest również, aby pamiętać, że nie musicie trzymać się tylko jednego stylu papeterii – wiele par wybiera różne style dla swoich zaproszeń, numerów stołów, kartek na miejsca, menu i kartek z podziękowaniami.

Oto kilka popularnych rodzajów papeterii ślubnej:

Zaproszenia

Zazwyczaj są one drukowane na kartonie lub karcie, ale można je również wydrukować na tkaninie lub nawet wyciąć ze skóry, jeśli czujecie się kreatywni! Zaproszenia zawierają szczegóły dotyczące tego, kiedy i gdzie odbędzie się Wasz ślub, a także czy wymagany będzie formalny strój. Mogą być wysłane pocztą lub e-mailem (lub jednym i drugim). Wiele par prosi swoich gości o RSVP przed wysłaniem zaproszeń, aby wiedzieć ile osób przyjdzie (aby nie zabrakło im jedzenia!). W specjalnych pracowniach jak https://stardust-studio.pl/ dokładają wszelkich starań, oferując liczne wzory i kolory takich zaproszeń, dzięki czemu jest z czego wybierać.

Numery stołów/miejsca

Są one często drukowane na kartkach i dołączane do pustego bieżnika, dzięki czemu można je umieścić przy każdym stole. Zawierają numer stołu, nazwiska gości siedzących przy nim i inne ważne szczegóły, takie jak opcje posiłków i alergie. To także świetny sposób na zorganizowanie rozmieszczenia miejsc siedzących! Karty menu Są one zazwyczaj drukowane na kartach lub vellum (czyli cienkim papierze wykonanym ze skóry cielęcej) z Twoim monogramem na górze lub na dole.

Karty z menu

Są one umieszczone przy każdym miejscu i zawierają menu z wszystkimi opcjami do wyboru przez gości. To także świetny sposób, aby poinformować gości o tym, co będą jedli!

Program

Są one świetnym sposobem na zorganizowanie swojego wesela. Mogą zawierać oś czasu wydarzeń, specjalne podziękowania i inne ważne informacje. Są one również zabawnym sposobem na włączenie osobistych zdjęć z okresu związku lub zaręczyn!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto chodzić na terapię?
Dlaczego warto chodzić na terapię?
Terapia może pomóc Ci w rozwiązaniu problemów, opanowaniu stresu i niepokoju oraz poprawieniu ogólnego samopoczucia. Jest to także świetny sposób […]
Jak wybrać etui na iPADA i iPHONE?
Jak wybrać etui na iPADA i iPHONE?
Każdy posiadacz sprzętu Apple zdaje sobie sprawę z tego, jak kosztowny był to sprzęt. Chcąc zapewnić sobie przyjemność korzystania z […]
Kto może skorzystać z usług fizjoterapeuty?
Kto może skorzystać z usług fizjoterapeuty?
Fizjoterapeuci to wyszkoleni specjaliści, którzy wykorzystują techniki terapii fizycznej do oceny, diagnozowania i leczenia osób z zaburzeniami ruchu lub niepełnosprawnością. […]
Ostatnie wpisy