Jaki alkohol najlepiej zakupić na wesele?

Kiedy organizujemy wesele, często kusi nas wykazanie się kreatywnością. Niezależnie od miejsca i liczby gości, tej wyjątkowej chwili towarzyszy mocniejszy alkohol, którego funkcją jest świętowanie tej wspaniałej i niezapomnianej chwili. Zdrowie pary młodej!

Tradycyjnie – czysta

Podstawowym i najczęściej wybieranym alkoholem jest czysta wódka. To choćby gwarancja tradycyjnego toastu pitego wspólnie przez wszystkich biesiadników. Ceny wódki są bardzo przystępne (zaczynają się od około 20 zł za pół litra) a dodatkowo przy większym zamówieniu z pewnością można liczyć na specjalne okazje i rabaty. Kilka złotych więcej (nadal w atrakcyjnej cenie) kosztuje wysokiej jakości krajowa wódka, która prócz procentów zapewnia również odpowiedni standard i klasę przyjęcia.

Inne alkohole

Prócz czystej goście z pewnością będą chcieli umilić wyjątkowe wesele innymi alkoholami. Duży wybór trunków w atrakcyjnych cenach prezentuje hurtownia Foczka – zamówienia można dokonać na stronie https://www.foczkaalkohole.pl/. Dla koneserów zawsze najbardziej atrakcyjny jest dojrzały destylat czyli whisky. Prócz tradycyjnych klasyków można tam znaleźć również kilkunastoletnie rarytasy. Dla spragnionych egzotyki ciekawym substytutem z pewnością okaże się produkowana z agawy tequila. Serwowanie jej na weselu jest dobrym pomysłem, można również wykorzystać tradycję meksykańską i podawać ją ze szczyptą soli i ćwiartką cytryny. Podobne zastosowanie ma rum i gin – te alkohole najlepiej jednak zaserwować w formie drinka. Rum, czyli napój powstały w wyniku fermentacji trzciny cukrowej, smakuje świetnie z coca-colą, natomiast popularną jałowcówkę, czyli gin – warto podać w angielskim stylu, czyli z tonikiem i plastrem cytryny.

Szeroki wybór alkoholi zapewni doskonałą i niezapomnianą zabawę na weselu. Po kilku uroczystych toastach nie pozostaje nic innego jak bawić się i szaleć do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *