Barman na wesele – co musisz wiedzieć?
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Barman na wesele – co musisz wiedzieć?

Barman na weselu to jeden z najbardziej popularnych „dodatków” do tej imprezy w ostatnich latach. Jest to z pewnością bardzo fajne uatrakcyjnienie wesela, dlatego też na taką atrakcję decyduje się bardzo wiele osób planujących w najbliższym czasie ślub i wesele. Egzotyczne i wyszukane drinki oraz pokaz barmański to coś, co podoba się praktycznie każdemu.

Decydując się na wynajęcie profesjonalnego barmana na wesele warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę takiej usługi, ale przede wszystkim na samą specyfikę oferty. Warto jest się dowiedzieć oraz uzgodnić z barmanem co wchodzi w skład oferowanych usług, a także jakie elementy są zapewnione przez firmę obsługującą, a jakie leżą w kwestii organizacji Pary Młodej. Pozwoli to uniknąć niezbyt dobrego zorganizowania atrakcji, a także zwiększy jej atrakcyjność. Warto jest również porozmawiać z barmanem na temat tego, czy jedna osoba jest w stanie obsłużyć określoną liczbę gości – w przypadku wesel na dużą liczbę osób w niektórych przypadkach konieczne jest zatrudnienie dwóch barmanów lub chociażby pomocnika. Warto jest również dogadać się z obsługą sali weselnej kto zajmie się myciem szkła po drinkach i w jaki sposób zostaną one dostarczone znów na stanowisko barmańskie.

Warto również wiedzieć, że niektórzy barmani nie zajmują się przygotowaniem produktów do drinków, a jedynie przygotowują listę niezbędnych zakupów – warto jest to uzgodnić oraz zorganizować wcześniej, tak aby na dzień przed weselem nie było konieczności robienia zakupów do baru.

Sprawdź przykładową ofertę firmy Bar Event: “barman na wesele Kraków”.

Szukasz ekspresu do kawy na wynajem? Sprawdź ofertę Bar Event.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Budowa domku letniskowego – na jaki surowiec postawić?
Budowa domku letniskowego – na jaki surowiec postawić?
Aby wybudować domek letniskowy, należy wcześniej określić jaki materiał nas interesuje. W przypadku tego rodzaju budynku największą popularnością cieszy się […]
Co powiesić na ścianie, by wnętrze stało się ciekawsze?
Co powiesić na ścianie, by wnętrze stało się ciekawsze?
Aranżacja wnętrza nigdy nie jest tak prosta, jakby się mogło nam z początku wydawać. Tak naprawdę wielu z nas ma […]
Jakie wyposażenie można spotkać w urzędach?
Jakie wyposażenie można spotkać w urzędach?
Przestrzeń urzędowa powinna być przyjazna zarówno dla pracowników, jak i obywateli przybywających by załatwić ważne sprawy. Z tego względu znajdzie […]
Ostatnie wpisy